Sözel ve Poster Bildiri Olarak Kabul Edilen Bildiriler,
Tam Metin Olarak Yayınlanacaktır.

ONLINE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Bildiri Gönderimi

Bildiri Son Gönderim Tarihi : 23 Ağustos 2019

ONLINE BİLDİRİ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİLDİRİLER POSTER VE SÖZEL OLARAK SUNULACAKTIR. 

 Bildiri gönderimleri web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır, Bildiri göndeririken dikkat edilmesi gereken hususlar altta belirtilmiştir;

Genel İlkeler:

  • Bildiriler yalnızca Kongre web sayfası üzerinden online bildiri gönderim sisteminden kabul edilecek, posta ya da faks ile yollanan bildiriler değerlendirmeye alınamayacaktır.
  • Kongreye gönderilecek bildiriler türkçe ve ingilizce sunulabilecektir.
  • Elektronik olarak bildiri sahiplerine özetlerinin alındığı iletilecektir.
  • Gönderilen Özetler, kongre bilim kurulunca ve en az iki bilimsel hakem tarafından değerlendirilecek; bildirilerin kongre’ de bildirilmesinin uygunluğu ile kabulune ve sunum şekline Bilim Kurulunca karar verilecektir.
  • Bildiri özetlerinin kabul edilebilmesi için sunumu yapacak yazarın kongreye kayıt yaptırması zorunludur.
 

Poster Bildiri Özellikleri:

  • Bildirilerinin poster olarak kabul edildiği kendilerine iletilen katılımcılar, kongre düzenleyicileri tarafından kendilerine iletilen zaman ve yerde posterlerini sergilemek üzere başvuracaklardır.

 

TAM METİN Bildiri Yazım Kuralları

Kongreye bildiri olarak kabul edilen ve tam metin yayınlanması için gönderilen makalelerde aşağıdaki biçimsel kurallara uyulmalıdır.

Araştırma makaleleri; Türkçe ve İngilizce Özet (Abstract), Giriş, Materyal ve Metod, Bulgular ve Tartışma, Sonuç, Kaynaklar bölümünden oluşmalıdır.

Derleme makaleler ise; Türkçe ve İngilizce özet, Giriş, Gelişme, Sonuç ve Kaynaklar bölümlerinden oluşmalıdır.

Giriş bölümü; ele alınan konunun çerçevesi çizilmeli, konunun önemi ve derlemenin amacı açıklanmalıdır. Gelişme bölümü; konu alanına ilişkin bir yapı oluşturulmalıdır.

Sayfa Yapısı ve Biçimi: Tüm makaleler 15 sayfayı geçmemelidir. Özetler ve kaynakça 15 sayfa sınırlamasına dahildir. Makale, Microsoft Word programında, A4 kağıt boyutunda, sayfanın her kenarından 2.5 cm boşluk kalacak şekilde, 1.5 satır aralığında, Times New Roman yazı tipi, 12 punto ile yazılmalı ve elektronik olarak kongre web sayfasından sisteme yüklenerek gönderilmelidir.

Ana başlıkların; (Giriş, Yöntem, Bulgular vb) ilk harfleri büyük, bold ve ortalanmış olarak yazılmalıdır. Alt Başlıkların; İlk harfi büyük, italik, bold ve sola yaslanmış olmalıdır. Özetler: Çalışmanın kongre bildiri sistemine kabul edildiği kelime sayısı (350 kelime en fazla) ve içerikte olmalıdır. Türkçe ve İngilizce olarak yazılmalıdır. Türkçe ve İngilizce özetler ayrı sayfalarda olmalı, 12 punto ile yazılmalıdır. Özette kaynak gösterilmemelidir.

ONLINE BİLDİRİ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Etkinliğin başlamasına kalan süre:

Etkinlik Tarihi
10-12 Ekim 2019

 

Bildiri Son Gönderim Tarihi
23 Ağustos  2019

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
Bahriye JORDAN
e-mail: 
jordan@motto.tc
www.motto.tc

 

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.